Loty

Tablica odlotów Tablica przylotów Odloty - rozkłady Przyloty - rozkłady Czartery Bilety lotnicze Przewoźnicy

Odloty - rozkłady

Szczecin - Bergen

Od Do Odlot Przylot Czas lotu Nr lotu Dni lotu Samolot Przewoźnik Kup bilet Hotel
2019-03-31 2019-10-23 11:25 13:15 1h 45 min W6 2152 Śr, N Airbus
A320
Wizz Kup bilet
Rezerwuj

Szczecin - Dublin

Od Do Odlot Przylot Czas lotu Nr lotu Dni lotu Samolot Przewoźnik Kup bilet Hotel
2019-04-01 2019-10-21 22:00 23:25 2h 25min FR 5323 Pn Boeing
737-800
Ryanair Kup bilet
Rezerwuj
2019-04-05 2019-10-25 22:50 00:15 2h 25min FR 5323 Pt Boeing
737-800
Ryanair Kup bilet
Rezerwuj

Szczecin - Kopenhaga

Od Do Odlot Przylot Czas lotu Nr lotu Dni lotu Samolot Przewoźnik Kup bilet Hotel
2019-08-19 2019-10-25 09:50 10:50 1h SK 2758 Pn, Wt, Śr, Cz ATR
72
SAS Kup bilet
Rezerwuj
2019-08-23 2019-10-25 12:25 13:25 1h SK 2758 Pt ATR
72
SAS Kup bilet
Rezerwuj

Szczecin - Kraków

Od Do Odlot Przylot Czas lotu Nr lotu Dni lotu Samolot Przewoźnik Kup bilet Hotel
2019-04-04 2019-10-31 09:00 10:15 1h 15min FR 9508 Cz Boeing
737-800
Ryanair Kup bilet
Rezerwuj
2019-04-06 2019-10-26 14:05 15:20 1h 15min FR 9508 So Boeing
737-800
Ryanair Kup bilet
Rezerwuj
2019-04-02 2019-10-29 22:20 23:35 1h 15min FR 9508 Wt Boeing
737-800
Ryanair Kup bilet
Rezerwuj

Szczecin - Liverpool

Od Do Odlot Przylot Czas lotu Nr lotu Dni lotu Samolot Przewoźnik Kup bilet Hotel
2019-04-04 2019-10-24 09:50 10:55 2h 05min FR 7112 Cz Boeing
737-800
Ryanair Kup bilet
Rezerwuj
2019-04-07 2019-10-20 10:15 11:20 2h 05min FR 7112 N Boeing
737-800
Ryanair Kup bilet
Rezerwuj

Szczecin - Londyn Stansted

Od Do Odlot Przylot Czas lotu Nr lotu Dni lotu Samolot Przewoźnik Kup bilet Hotel
2019-04-05 2019-10-25 21:30 22:25 1h 55min FR 2467 Pt Boeing
737-800
Ryanair Kup bilet
Rezerwuj
2019-04-02 2019-10-22 22:10 23:05 1h 55min FR 2467 Wt Boeing
737-800
Ryanair Kup bilet
Rezerwuj
2019-04-01 2019-10-26 22:20 23:15 1h 55min FR 2467 Pn, Śr, Cz, So Boeing
737-800
Ryanair Kup bilet
Rezerwuj
2019-04-07 2019-10-20 22:40 23:35 1h 55min FR 2467 N Boeing
737-800
Ryanair Kup bilet
Rezerwuj

Szczecin - Oslo Gardermoen

Od Do Odlot Przylot Czas lotu Nr lotu Dni lotu Samolot Przewoźnik Kup bilet Hotel
2019-10-29 2019-12-17 10:50 12:20 1h 30 min DY 1015 Wt Boeing
737-800
Norwegian Kup bilet
Rezerwuj
2019-12-31 2020-03-24 10:50 12:20 1h 30 min DY 1015 Wt Boeing
737-800
Norwegian Kup bilet
Rezerwuj
2019-11-02 2020-03-28 17:30 19:00 1h 30 min DY 1015 So Boeing
737-800
Norwegian Kup bilet
Rezerwuj

Szczecin - Oslo Torp

Od Do Odlot Przylot Czas lotu Nr lotu Dni lotu Samolot Przewoźnik Kup bilet Hotel
2019-09-17 2019-10-26 10:35 12:00 1h 25 min W6 2159 Wt, Cz, So Airbus
A320
Wizz Kup bilet
Rezerwuj
2019-04-02 2019-09-14 10:45 12:10 1h 25 min W6 2159 Wt, Cz, So Airbus
A320
Wizz Kup bilet
Rezerwuj

Szczecin - Stavanger

Od Do Odlot Przylot Czas lotu Nr lotu Dni lotu Samolot Przewoźnik Kup bilet Hotel
2019-03-31 2019-10-23 10:30 12:05 1h 35 min W6 2155 Śr, N Airbus
A320
Wizz Kup bilet
Rezerwuj

Szczecin - Warszawa

Od Do Odlot Przylot Czas lotu Nr lotu Dni lotu Samolot Przewoźnik Kup bilet Hotel
2019-07-03 2019-10-28 05:45 06:50 1h 05min LO 3938 Pn, Śr, Pt Bombardier
Q400
LOT Kup bilet
Rezerwuj
2019-07-02 2019-08-27 05:55 07:00 1h 05min LO 3938 Wt Bombardier
Q400
LOT Kup bilet
Rezerwuj
2019-04-01 2019-10-26 08:55 10:05 1h 10min LO 3932 Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, So Bombardier
Q400
LOT Kup bilet
Rezerwuj
2019-04-01 2019-10-27 14:55 16:00 1h 05min LO 3934 Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, So, N Bombardier
Q400
LOT Kup bilet
Rezerwuj
2019-04-01 2019-10-25 21:05 22:10 1h 05min LO 3936 Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, N Bombardier
Q400
LOT Kup bilet
Rezerwuj
LiveZilla Live Chat Software